Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Filter
ar: انتقاء

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: update
ar: حدّث

en: Successful
ar: ناجح

en: Features
ar: الخصائص

en: Failed
ar: فشل

en: Live
ar: مباشر

en: Copy
ar: نسخ

en: About
ar: حول

en: Synchronize
ar: تزامن

en: - All -
ar: - الكل -

en: Personalization
ar: التخصيص

en: Terminology
ar: المصطلحات
