Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Successful
az: Uğurlu

en: Live
az: Canlı

en: Copy
az: Köçür

en: About
az: Haqqında

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: - All -
az: - Hamısı -
