Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: API Key
be: Ключ API

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: update
be: абнавіць

en: Features
be: Функцыі

en: Copy
be: Калькаваць

en: About
be: Аб

en: Personalization
be: Персаналізацыя
