Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Updated:
bn: আপডেট হয়েছে:

en: About
bn: সম্পর্কে
