Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Updated:
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ
