Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Error
bs: Greška

en: 1 day
bs: 1 dan

en: update
bs: osvježavanje
