Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Filter
ca: Filtra

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: create
ca: crea

en: update
ca: actualitza

en: Successful
ca: Correctament

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Failed
ca: Fallat

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: Live
ca: En viu

en: Copy
ca: Copia

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: About
ca: Detalls

en: Created:
ca: Creat el:

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: - All -
ca: - Tot -

en: Personalization
ca: Personalització

en: Terminology
ca: Terminologia
