Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Filter
cs: Filtr

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: update
cs: aktualizovat

en: Successful
cs: Úspěšné

en: Copy
cs: Kopírovat

en: About
cs: Popis

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: - All -
cs: - Vše -

en: Personalization
cs: Přizpůsobení

en: Terminology
cs: Terminologie
