Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Reset
da: Gendan

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: 1 hour
da: 1 time

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User ID
da: Bruger ID

en: Error
da: Fejl

en: API Key
da: API-nøgle

en: Success
da: Succes

en: Updated:
da: Opdateret:

en: 1 day
da: 1 dag

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: create
da: opret

en: update
da: opdatér

en: Successful
da: Lykkedes

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Live
da: Eksisterende

en: Copy
da: Kopier

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 4 hours
da: 4 timer

en: About
da: Om

en: Created:
da: Oprettet:

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: - All -
da: - Alle -

en: Personalization
da: Personalisering

en: Terminology
da: Terminologi

en: 30 days
da: 30 dage
