Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Updated:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད:
