Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: update
el: ενημέρωση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Performance Settings
el: Ρυθμίσεις απόδοσης

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 4 hours
el: 4 ώρες

en: About
el: Περί

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: - All -
el: - Όλα -

en: Personalization
el: Εξατομίκευση

en: Terminology
el: Ορολογία
