Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Updated:
eo: Ĝisdatigita:

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Features
eo: Ecoj

en: - All -
eo: - Ĉio -
