Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Status
et: Olek

en: Cancel
et: Tühista

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Filter
et: Filtreeri

en: Success
et: Õnnestus

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: update
et: uuendus

en: Successful
et: Edukas

en: Features
et: Omadused

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Copy
et: Kopeeri

en: About
et: Programmist

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: - All -
et: - Kõik -

en: Personalization
et: Personaliseerimine

en: Terminology
et: Terminoloogia
