Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: 1 day
eu: Egun 1

en: create
eu: sortu

en: update
eu: eguneratu

en: Copy
eu: Kopiatu

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: About
eu: (r)i buruz

en: - All -
eu: - Dena -

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
