Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Filter
fi: Suodatus

en: Success
fi: Onnistui

en: Updated:
fi: Syötteen kokonainen osoite.

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: update
fi: päivitä

en: Successful
fi: Onnistunut

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Copy
fi: Kopioi

en: About
fi: Tietoja

en: Created:
fi: Luotu:

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Personalization
fi: Personointi

en: Terminology
fi: Sanasto
