Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Error
fil: Mali

en: Filter
fil: Salain
