Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
