Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Filter
gl: Filtro

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: 1 day
gl: 1 día

en: create
gl: crear

en: update
gl: actualización

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Failed
gl: Fallo

en: Live
gl: Vista previa

en: Copy
gl: Copiar

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: About
gl: Información

en: - All -
gl: - Todo -

en: Personalization
gl: Personalización
