Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Error
gu: ભુલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: About
gu: વિશે

en: Synchronize
gu: સમન્વય

en: Terminology
gu: પરિભાષા
