Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Filter
he: סינון

en: Success
he: הצלחה

en: Updated:
he: עודכנו:

en: 1 day
he: יום אחד

en: update
he: עידכון

en: Successful
he: התקבלו

en: Features
he: פיצ'רים

en: Failed
he: נכשל

en: Live
he: חי

en: Copy
he: העתק

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 4 hours
he: 4 שעות

en: About
he: אודות

en: Created:
he: נוצר:

en: Synchronize
he: סינכרון

en: - All -
he: - הכל -

en: Personalization
he: התאמה אישית
