Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Filter
hu: Szűrő

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Success
hu: Sikeres

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: create
hu: létrehozás

en: update
hu: frissítés

en: Successful
hu: Sikeres

en: Features
hu: Jellemzők

en: First name only
hu: Csak keresztnév

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Performance Settings
hu: Teljesítmény beállítások

en: Live
hu: Élő

en: Copy
hu: Másolás

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: About
hu: Leírás

en: Created:
hu: Létrejött:

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: - All -
hu: – Mind –

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Terminology
hu: Terminológia

en: mapping
hu: leképzés

en: First and last name
hu: Kereszt- és vezetéknév
