Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Updated:
hy: Թարմացված է`
