Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Staða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Error
is: Villa

en: Results:
is: Niðurstöður:

en: Filter
is: Sía

en: API Key
is: API Lykill

en: Updated:
is: Uppfært:

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: First name only
is: Aðeins fornafn

en: About
is: Um

en: - All -
is: - Allt -
