Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Status
it: Stato

en: Cancel
it: Annulla

en: Reset
it: Ripristina

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: User ID
it: ID utente

en: Error
it: Errore

en: Filter
it: Filtra

en: Success
it: Riuscito

en: Updated:
it: Aggiornato:

en: 1 day
it: 1 giorno

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: update
it: aggiorna

en: Successful
it: Riuscito

en: Features
it: Funzionalità

en: Failed
it: Non riuscito

en: Copy
it: Copia

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: About
it: Informazioni

en: Synchronize
it: Sincronizzazione

en: - All -
it: - Tutto -

en: Personalization
it: Personalizzazione

en: Terminology
it: Terminologia
