Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Test
ja: テスト

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Error
ja: エラー

en: Filter
ja: フィルター

en: Updated:
ja: 更新:

en: 1 day
ja: 1日

en: Last Name
ja: 姓

en: update
ja: 更新

en: Successful
ja: 成功

en: Features
ja: フィーチャー

en: Failed
ja: 失敗

en: Live
ja: ライブ

en: Copy
ja: コピー

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: About
ja: アバウト

en: Synchronize
ja: 同期

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: - All -
ja: - 全て -

en: Personalization
ja: 個人用設定

en: Terminology
ja: 用語

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日
