Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Filter
jv: Saring

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Personalization
jv: Personalisasi
