Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: update
ka: განახლება

en: - All -
ka: - ყველა -
