Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: update
kk: жанарту
