Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 2 hours
kn: ೨ ಗಂಟೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Created:
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದ್ದು:

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು
