Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: update
ku: نوێبکەوە

en: About
ku: دەربارە
