Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Filter
lt: Filtruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: update
lt: atnaujinti

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Features
lt: Savybės

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Live
lt: Gyva

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: About
lt: Apie

en: Created:
lt: Sukurta:

en: - All -
lt: - Visos -

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
