Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Note:
mr: टीप:

en: 1 hour
mr: एक तास

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Filter
mr: गाळणी

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष
