Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Error
my: အမှား

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
