Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Error
ne: त्रुटि

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: About
ne: बारेमा
