Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Success
nl: Succes

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: create
nl: aanmaken

en: update
nl: bijwerken

en: Successful
nl: Succesvol

en: Failed
nl: Mislukt

en: Status Code
nl: Statuscode

en: Performance Settings
nl: Prestatieinstellingen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: About
nl: Over

en: Created:
nl: Geplaatst:

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: - All -
nl: - Alle -

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: Terminology
nl: Terminologie

en: Event Type
nl: Type evenement

en: success
nl: succes

en: Individual
nl: Individueel

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
