Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Error
nn: Feil

en: Filter
nn: Filtrer

en: Updated:
nn: Oppdatert:

en: update
nn: oppdater

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: - All -
nn: - Alle -
