Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Note:
oc: Nòta :

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Filter
oc: Filtrar

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 1 year
oc: 1 an

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: create
oc: crear

en: update
oc: metre a jorn

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Copy
oc: Copiar

en: About
oc: A prepaus

en: Created:
oc: Creat :

en: - All -
oc: - Tot -

en: Personalization
oc: Personalizacion
