Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ
