Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
