Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Filter
pl: Filtr

en: API Key
pl: Klucz API

en: Success
pl: Sukces

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: create
pl: utwórz

en: update
pl: aktualizacja

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Live
pl: Na żywo

en: Copy
pl: Kopiuj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: About
pl: O stronie

en: Created:
pl: Utworzone:

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Terminology
pl: Terminologia

en: mapping
pl: mapowanie

en: First and last name
pl: Imię i nazwisko
