Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Copy
ps: کاپي

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
