Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Test
pt: Testar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Error
pt: Erro

en: Filter
pt: Filtro

en: Successful
pt: Com sucesso

en: Copy
pt: Copiar

en: About
pt: Sobre

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: - All -
pt: - Todos -

en: Terminology
pt: Terminologia
