Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: update
sl: posodobi

en: About
sl: O modulu
