Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Error
sq: Gabim

en: Filter
sq: Filtri

en: Updated:
sq: Rifreskimi:

en: update
sq: u përditësua

en: About
sq: Informacione
