Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Updated:
sr: Ажурирано:
