Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Error
te: సమస్య

en: Results:
te: ఫలితాలు:

en: Filter
te: వడపోయి

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
