Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: update
th: อัปเดต

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Copy
th: คัดลอก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์

en: Personalization
th: การทำให้เป็นส่วนตัว

en: Terminology
th: คําศัพท์
