Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Message
mn: Чагаа

en: Error
mn: Алдаг

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: About
mn: Дугайында
