Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Updated:
ug: :يېڭىلاندى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
