Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Results:
uk: Результат:

en: Filter
uk: Фільтр

en: Success
uk: Успіх

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: create
uk: створення

en: update
uk: оновити

en: Successful
uk: Прийняте

en: Features
uk: Властивості

en: Failed
uk: Невдало

en: Performance Settings
uk: Параметри швидкодії

en: Live
uk: Наживо

en: Copy
uk: Копіювати

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 4 hours
uk: 4 години

en: About
uk: Про модуль

en: Created:
uk: Створено:

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: - All -
uk: - Усе -

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Terminology
uk: Термінологія

en: Event Type
uk: Тип події

en: success
uk: успішно

en: 30 days
uk: 30 днів

en: failure
uk: відмова

en: All Time
uk: Весь час

en: Individual
uk: Індивідуальний

en: Errors:
uk: Помилки:
